Půjčovna lešení

Pronájem lešení

Stavíte, rekonstruujete a nemáte vlastní lešení?
Naše firma Vám tyto starosti vyřeší, nabízíme tyto druhy lešení.


Fasádní lešení

Moderní, lehké hliníkové fasádní lešení ALFIX. Lešení splňuje veškeré zákonem stanovené normy a vyznačuje se snadnou montáží a demontáží.


Rozměry fasádního lešení

Jedná se o fasádní rámová lešení v šířkách buď 730mm nebo 1090mm, s užitným zatížením 2 kN/m². Lešení lze stavět v běžných případech do výšky 50m.


Zakládní díly lešení

Základními díly jsou svislý ocelový rám, rektifikační patka, podlážka, diagonála, podélné zábradlí, boční zábradlí, okopová zarážka podélná a příčná, a v posledním patře zábradelní nosník a zábradelní sloupek. Uzavřené stavěcí svislé rámy dvou šírek 730mm a 1090mm a tří výšek 670, 1000 a 2000 mm se na sebe osazují na trny, které jsou pevnou součástí rámu. Klínové spoje pro připojení dvoutrubkového zábradlí jsou umístěny na rámu zevnitř.


Podlážky

Samonosné podlážky se osazují do horního U-profilu stavěcího rámu a zároven vyztužují lešení v horizontálním směru. Podlážky se vyrábí dřevěné, ocelové pozinkované perforované, hliníkové a pertinaxové v hliníkovém rámu šířek 320 nebo 600mm a délek od 730 do 3070 mm.


Zavětrovací diagonály

Hlavní nosnou konstrukci rámového lešení, tvořenou stavěcími rámy a podlážkami, doplnují zavětrovací diagonály. Jsou to trubky, opatřené z jedné strany spojkou, délky od 2800 do 3600 mm. Diagonála se na jedné straně zaklesne do svislého rámu a na druhé upevní spojkou. Přenáší tlakové a tahové síly a zaručuje svislost a kolmost konstrukce lešení. Úhlopříčné ztužení se provádí v každém pátém poli.Pojízdné lešení


Pojízdné lešení ALFIX použitelné v halách, dílnách a na volném prostranství. Vyznačuje se minimálním průhybem a kolísáním.

Jednoduchá manipulace, rychlá a snadná montáž, možnost postupného doplňování dalšími přídavnými prvky, minimální průhyb a kolísání, bezpečnost při použití ve velkých výškách, pojízdné lešení je vyzkoušeno Ústavem bezpečnosti práce v Praze. K montáži a demontáži je třeba nejméně dvou osob. Vertikální rámy je třeba zajistit pojistkami proti neúmyslnému nadzdvihnutí. Výstup na pracovní podlahu je povolen pouze po vnitřní straně lešení. Při posouvání se na lešení nesmí nacházet žádná osoba nebo nezajištěný předmět, po ukončení posouvání je třeba pojezdová kolečka opět zabrzdit.
Skluzy


Skluzy na stavební suť.
Máte-li zájem nebo chcete získat více informací o nabízené práce kontaktujte nás!